FASCINATION ABOUT کارشناسی خودرو در محل

Fascination About کارشناسی خودرو در محل

Fascination About کارشناسی خودرو در محل

Blog Article

مواردی شامل : چکاپ کامل بدنه، مانند رنگ شدگی، تعویض شدگی و صدمات وارده به قطعاتی چون شاسی ها، گلگیرها، سپرها و غیره است و وضعیت فنی خودرو مورد بررسی قرار می گیرد تا صحت عملکرد قطعات حیاتی مانند موتور، گیربکس، سنسور ها و … تایید شود .

این کمک می‌کند قرارداد به درستی و بدون باگ قانونی بسته شود. متن قولنامه قطعا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید بادقت تنظیم شود.

این دستگاه، به‌طور دقیق می‌تواند وضعیت و ضخامت رنگ بدنه را بررسی کند.

درصورتی که فرد ناشناس یا نامعتبری ماشین مورد نظر شما را کارشناسی اشتباه کند و مسبب وارد شدن ضرری به شما گردد.

برای کار در حرفه کارشناسی خودرو در محل، کارشناسان خودرو بایستی از تجهیزات لازم برخوردار باشند.

آهن‌ربا: قسمت‌های مختلف بدنه، درجه حساسیت متفاوتی دارند و میزان چسبندگی بخش‌های آسیب‌دیده و سالم با هم فرق دارند.

پس اگر می خواهید یک خودروی دست دوم یا نو بخرید، بهتر است که قبل از تسویه کل هزینه، از خدمات کارشناسی خودرو در محل استفاده کنید. حتی توصیه ما این است که این کار را قبل از گرفتن بیعانه انجام دهید تا شاهد بروز مشکلات خاصی نباشید.

قیمت یک نشانه است اگر قیمت خودرویی به صورت عجیبی پایین بود، خیلی ارزش کارشناسی ندارد.

اجرت کارشناسی خودرو بسته به مدل سال ساخت وآپشن های خودرو ازطریق سایت واپلیکیشن کارکیتا قسمت درخواست کارشناسی قابل مشاهده می باشد.

آدرس مراجعه حضوری: تهران، میدان شهدا – خ ۱۷شهریور – خ حاجیان فرد – پلاک ۴۵

بزرگترین وجامع ترین سامانه تخصصی وهوشمند درزمینه خرید و فروش خودرو های سواری و سنگین و موتور سیکلت و لوازم یدکی خودرو و موتور سیکلت در ایران (کارکیتا خودرویی یکتا)

از طرف دیگر خودروهایی که توسط کارشناسان خودرو فعال در سامانه کارکیتا بررسی می شوند، می توانند از خدمات وب سایت خرید و فروش خودرو کارکرد کارکیتا استفاده کنند. بدین صورت که این خودروها در وب سایت با برچسب ضمانت شده توسط کارکیتا عرضه خواهند شد.

کارشناس خودرو موارد مربوط به بدنه مثل رنگ، صافکاری و ... و همچنین مشکلات پیرامون مسائل فنی موتور، گیربکس، جلوبندی و ... را شناسایی و بررسی می‌کند. با کمک گرفتن از یک کارشناس کارشناس ماشین تهران خودروی حرفه‌ای از بستری مطمئن و بی‌طرف می‌توانید با خیالی راحت خودروی غیر صفر خریداری کنید.

امیدواریم مطالب ذکر شده مفید و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد.

Report this page